Vienintelis Lietuvoje SilkPeel Dermalinfusion deimantinis veido valymas

SilkPeel arba kitaip pasaulyje puikiai žinoma Dermalinfusion procedūra – tai patentuota, neinvazinė trys viename procedūra, kurios metu oda šveičiama, giliai išvaloma ir prisotinama specialiu individualius odos poreikius atitinkančiu serumu.

Procedūros metu odos šveitimui naudojama viena iš septynių deimantinių galvučių, kurią parenkame atsižvelgdami į kiekvieno paciento odos storį, problemą ir poreikius. Ir tikrai taip, mes kalbame apie tikrus inkrustuotus deimantus, kurie šiandien estetinėje medicinoje žinomi kaip naujausia odos atstatymo technologija.

Procedūros metu naudojamas vakuumas, kuris aparato rankenos pneumatiniame antgalyje sukuria traukimą. Būtent traukimo dėka oda švelniai prispaudžiama prie deimantinės galvutės ir tokiu būdu oda yra saugoma nuo bet kokio pažeidimo, o šveitimas yra saugus ir tinka net pačiai jautriausiai ir trapiausiai odai.

Dėka plataus šveičiančių deimantų pasirinkimo, reguliuojamo vakuumo stiprumo ir keturių specifinių serumų procedūra tinka visiems odos tipams ir visiems amžiaus periodams. Procedūros dėka oda tampa švytinti, atgaivinta, matomai sumažėja raukšlės, stimuliuojamas odos atsinaujinimas. Keturi serumai sprendžia individualias problemas tokias kaip odos sausumas, pigmentinės dėmės, foto senėjimas, įvairūs odos bėrimai. Moksliškai įrodyta, kad po Dermalinfusion procedūros odos kokybė pagerėja 70 procentų.

Procedūrą galima atlikti, veido, paakių, lūpų, kaklo, dekoltė, plaštakų srityse.

Rezultatas po procedūros matomas iš karto, oda įgauna sveiką švytėjimą, tampa lygesnė, jaučiamas odos patempimo efektas. Dermalinfusion procedūrą rekomenduojama atlikti kartą per mėnesį, jei paciento oda turi tokių problemų kaip bėrimai, nevienodas odos atspalvis procedūrų kursas sudaromas individualiai.

Leave a comment